Raszyn

Kilka zdjęć z realizacji inwestycji w Raszynie – przykładowe wykorzystanie Q-Moduł w praktyce. Zastosowano system ogrzewania podłogowego oraz rekuperacji rozproszonej Prana (www.prana.org.pl). W tej aranżacji jeden moduł może pełnić funkcję hotelową (możliwość montażu w miejscu aneksu kuchennego wygodnej garderoby) lub kawalerki. Szereg przemyślanych rozwiązań powoduje, że powierzchnia 18m2 w pełni umożliwia komfortowe zamieszkiwanie przez jedną a nawet dwie osoby. Przebywanie wewnątrz zapewnia komfort porównywalny do budownictwa tradycyjnego. Oczywiście rozwiązanie jest całkowicie przenośne. Cenę jednego modułu przygotowanego do zamieszkania (w zależności od standardu) ustalono średnio na poziomie 45 tyś PLN. W celu prezentacji rozwiązań zapraszamy do Raszyna

zdj11

zdj12
zdj10
zdj9
zdj13 W 3,5 godziny od pustego miejsca na placu do stojącego budynku
zdj14 Stan deweloperski, ogrzewanie podłogowe (wodne) + elektryczne, pełna elektryka, hydraulika i kanalizacja.

zdj8

  Pokój z aneksem kuchennym – widok od strony okna.
zdj7 W korytarzu zamontowano również pawlacz, umożliwiający pojemne magazynowanie nie tylko odzieży.
zdj1 Mini-kuchnia wyposażona w lodówkę z zamrażalnikiem, płytę indukcyjną, mikrofalę, inne drobne ułatwienia typu system domykania szuflad. Przewidziano również miejsce na zmywarkę, choć w tym wariancie wielkości mieszkania i jego przeznaczenia wydaje się to bezcelowe.
zdj3 Prosta meblościanka z biurkiem daje możliwość zarówno pracy, jak i umożliwia umieszczenie sporego TV.
zdj2 Tapczan rozkładany, dwuosobowy z pojemnikiem na pościel. W rogu nad oknem rekuperator Prana umożliwiający skuteczne wietrzenie pomieszczeń bez istotnych strat ciepła.
zdj4 W łazience zrezygnowano z kabiny prysznicowej, proponując w to miejsce drążek prysznicowy 90×90. Takie rozwiązanie umożliwia tanie i efektywne wykorzystanie powierzchni.
zdj5 Pod sufitem zmontowano zasobnik wody ogrzewany elektrycznie firmy Ariston, o dobrych parametrach energooszczędnych.
zdj6 Prosta rozkładana suszarka naścienna, szafka wisząca, umywalka i pralka automatyczna dopełniają całości.