Projektanci / Architekci

Szczególnie ważną i dającą dużo satysfakcji jest współpraca z architektami i architektami wnętrz.

Jesteśmy dumni, że możemy zapropnować Państwu rozwiązania umożliwiające projektowanie zarówno w układzie klasycznym, jak i obiektów nowoczesnych, mieszkalnych i do użytku komercyjnego. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów bazujących na rozwiązaniach Q-Moduł, o zróżnicowanym stopniu trudności i chętnie służymy konsultacją na etapie projektowania i aranżacji. Rozwiązania Q-Moduł mają charakter unikalny, bowiem umożliwiają projektowanie obiektów niezwykle trwałych, które mogą być wielokrotnie demontowane i przenoszone.

Dla nas rozwiązania zbyt szalone, aby je relizować – nie istnieją 😉

Szanowna Pani / Szanowny Panie
Klaster Budownictwa Modułowego reprezentowany przez Budownictwo Modułowe Sp. z o.o. poszukuje Partnerów – architektów i konstruktorów, w celu nawiązania stałej współpracy.
Zakres współpracy to:

I. Projektowanie na rzecz naszych klientów rozwiązań indywidualnych z zastosowaniem Q-Moduł – na zamówienie indywidualne.
II. W oparciu o przedstawione na stronie old.budownictwomodulowe.com koncepcje wykorzystania Q-Moduł, opracowanie pełnej dokumentacji dla projektów gotowych.
III. Wsparcie działań sprzedażowych, poprzez projektowanie obiektów z wykorzystaniem rozwiązań Q-Moduł, oferowanych przez Klaster Budownictwa Modułowego.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami i koncepcjami przedstawionymi na stronie old.budownictwomodulowe.com. Zapraszamy również do zapoznania się z dokumentacją Klastra Budownictwa Modułowego w zakładce „Pliki do pobrania”, tj. deklaracją przystąpienia do KBM oraz Regulaminem Klastra.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia, zeskanowania i przesłania na nasz adres e-mail (sprzedaz@budownictwomodulowe.com) deklaracji przystąpienia do KBM.

Z przekonaniem o efektywnej współpracy w przyszłości,
Jarosław Wiśniewski
tel. 600224488

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>