powierzchnia usługowa

Dzięki rozwiązaniom Q-Moduł możliwe jest projektowanie i aranżowanie dowolnej wielkości powierzchni usługowych. Moduł usługowy o powierzchni 18,5 m2 można łaczyć z kolejnymi tworząc otwartą przestrzeń lub aranżując pomieszczenia magazynowe i pracy biurowej. Dla aranżacji w pełni funkcjonalnego budynku usługowego, niezbędnym wydaje się być doposażenie powierzchni w moduł WC oraz moduł socjalny.

Moduły Q-Moduł dostarczamy na wskazany adres w Polsce zarówno w stanie developerskim, jak i w pełni wyposażone – gotowe do użycia.

Trwałe betonowe rozwiązania mogą zostać wyposażone we wtopione w ścianę instalacje okablowania strukturalnego, wentylacji i klimatyzacji, przeciwpożarowe i antywłamaniowe oraz inne, w zależności od potrzeb.

Betonowe konstrukcje Q-Moduł to nowa technologia wchodząca na rynek Polski. Są one tanie, bezpieczne, trwałe i umożliwiają szybką realizację inwestycji oraz wielokrotne przenoszenie obiektów bez istotnych strat związanych z ich demontażem i ponownym montażem. Stosowanie Q-Moduł otwiera nowe możliwości inwestowania w tereny dzierżawione, bez utraty obiektu wraz z zakończeniem dzierżawy (jak ma to zazwyczaj miejsce w przypadku inwestycji na cudzym gruncie).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>