Hotel / Motel

Oto przykładowa aranżacja wykorzystania Q-Moduł z przeznaczeniem na pokój hotelu / motelu / domu weselnego. Wizualizacja przedstawia jeden moduł, który można oczywiście łączyć z kolejnymi pokojami tworząc infrastrukturę obiektu (w tym również modułem socjalnym / kuchennym) komponując unikalne, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb obiekty.

Moduł pokoju hotelowego dostarczamy na wskazany adres w Polsce zarówno w stanie developerskim, jak i w pełni wykończony i wyposażony – gotowy do użycia.

Trwałe betonowe rozwiązania mogą zostać wyposażone we wtopione w ścianę instalacje okablowania strukturalnego, wentylacji i klimatyzacji, przeciwpożarowe i antywłamaniowe oraz inne, w zależności od Twoich potrzeb.

Betonowe konstrukcje Q-Moduł to nowa technologia wchodząca na rynek Polski. Są one tanie, bezpieczne, trwałe i umożliwiają szybką realizację inwestycji oraz wielokrotne przenoszenie obiektów bez istotnych strat związanych z ich demontażem i ponownym montażem. Stosowanie Q-Moduł otwiera nowe możliwości inwestowania w tereny dzierżawione, bez utraty obiektu wraz z zakończeniem dzierżawy (jak ma to zazwyczaj miejsce w przypadku inwestycji na cudzym gruncie).

hotel_rzut_done-130x300hotel-axo-poprawione1-300x300 hotel_1-300x214 motel1-300x135_1 motel2-300x135_1

OFERTA DO POBRANIA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>