łazienka / WC

Łazienka to nieodzowny element wyposażenia większości obiekatów. Jej wielkość i komfort użytkowania ma istotny wpływ na łatwość utrzymania czystości i standard całego obiektu. Dzięki wykorzystaniu technologii Q-Moduł możesz zaplanować swój obiekt lub doposażyć istniejący w toaletę / WC dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Przedstawiona przykładowa wizualizacja bazuje na zagospodarowaniu jednego modułu, który można oczywiście łączyć z kolejnymi modułami o różnym przeznaczeniu lub obiektami istniejącymi. Możemy również zaproponować Ci moduł WC stanowiący obiekt samodzielny – do wykorzystania w miejscach użyteczności publicznej np. parkach.

Moduł WC dostarczamy na wskazany adres w Polsce zarówno w stanie developerskim, jak i w pełni wykończony i wyposażony – gotowy do użycia.

Trwałe (wandaloodporne) betonowe rozwiązania mogą zostać wyposażone we wtopione w ścianę instalacje okablowania strukturalnego, wentylacji i klimatyzacji, przeciwpożarowe i antywłamaniowe oraz inne, w zależności od Twoich potrzeb.

Betonowe konstrukcje Q-Moduł to nowa technologia wchodząca na rynek Polski. Są one tanie, bezpieczne, trwałe i umożliwiają szybką realizację inwestycji oraz wielokrotne przenoszenie obiektów bez istotnych strat związanych z ich demontażem i ponownym montażem. Stosowanie Q-Moduł otwiera nowe możliwości inwestowania w tereny dzierżawione, bez utraty obiektu wraz z zakończeniem dzierżawy (jak ma to zazwyczaj miejsce w przypadku inwestycji na cudzym gruncie).

 

OFERTA DO POBRANIA:
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>