Domek letniskowy / Mieszkanie dla młodych

Oto przykładowa aranżacja wykorzystania Q-Moduł z przeznaczeniem na całoroczny domek letniskowy, lub nawet po niewielkich zmianach – mieszkanie dla młodych. Wizualizacja przedstawia dwa połączone moduły, które można oczywiście rozbudowywać o kolejne tworząc większą powierzchnię użytkową, komponując unikalne, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb rozwiązania. Ten dom może łatwo „rosnąć” wraz z powiększającą się rodziną, która w nim zamieszkuje!

Moduły domku letniskowego dostarczamy na wskazany adres w Polsce zarówno w stanie developerskim, jak i w pełni wykończone i wyposażone – gotowe do użycia.

Trwałe betonowe rozwiązania mogą zostać wyposażone we wtopione w ścianę instalacje okablowania strukturalnego, wentylacji i klimatyzacji, przeciwpożarowe i antywłamaniowe oraz inne, w zależności od Twoich potrzeb.

Betonowe konstrukcje Q-Moduł to nowa technologia wchodząca na rynek Polski. Są one tanie, bezpieczne, trwałe i umożliwiają szybką realizację inwestycji oraz wielokrotne przenoszenie obiektów bez istotnych strat związanych z ich demontażem i ponownym montażem. Stosowanie Q-Moduł otwiera nowe możliwości inwestowania w tereny dzierżawione, bez utraty obiektu wraz z zakończeniem dzierżawy (jak ma to zazwyczaj miejsce w przypadku inwestycji na cudzym gruncie).

 

OFERTA DO POBRANIA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>